



6 259 ₴
Завдяки технології OptimalTEMP праска автоматично підбирає оптимальну температуру, унеможливлюючи ризик пропалити або пошкодити тканину. Це робить його універсальним рішенням для бавовни, шовку, льону, синтетики та делікатних матеріалів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Праска |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 85 г/хв |
| Паровий удар | 260 г/хв |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | З обертанням шнура |
| Подача пара из носика | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Паровий носик | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага праски | 1.78 кг |