




20 669 ₴
Philips AMF765/10 — розумний очисник повітря 3-в-1 з HEPA фільтрацією, обігріванням і охолодженням для комфортного мікроклімату цілий рік.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Очисник |
| Рекомендований об'єм приміщення | 80 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. C |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 7.3 кг |