





4 999 ₴
Зволожувач повітря Philips HU1509/00 — компактний і тихий прилад, який ефективно зволожує повітря в приміщенні до 35 м2. Він створює оптимальний мікроклімат, запобігає пересихання шкіри, слизових і меблів, що особливо важливо в опалювальний сезон.


Philips HU1509/00 — надійне рішення для дому, офісу чи дитячої кімнати, , яка допоможе підтримувати здоровий рівень вологості в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 3 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.2 кг |