






16 369 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Рекомендований об'єм приміщення | 78 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 3.2 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 6.5 кг |