







9 940 ₴
Багатофункціональний мийний пилосос з аквафільтром для сухого та вологого прибирання, що ідеально підходить для глибокого очищення килимів і твердих покриттів.

Характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр, Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Об'єм аквафільтра | 5 л |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Можливість доливання води, Резервуар для миючих засобів, Фільтр для захисту мотора, Можливість збору рідини, Функція плавного старту, Автоматичне намотування шнура, Знімний бак для води, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |