







6 650 ₴

Характеристики:

Karcher VC 2 Premium Home Line — це надійний помічник для щоденного прибирання, який поєднує в собі зручність, ефективність і якість від відомого бренда.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.8 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |