








19 199 ₴
Універсальний безмішковий пилосос з аквафільтром і потужною системою очищення для ефективного прибирання та видалення шерсті тварин.

Характеристики:

Thomas Cycloon Hybrid Family & Pets — це надійний помічник для підтримання ідеальної чистоти і свіжого повітря у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Аквафільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.6 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Об'єм аквафільтра | 1.8 л |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Можливість доливання води, Фільтр для захисту мотора, Можливість збору рідини, Функція плавного старту, Автоматичне намотування шнура, Знімний бак для води, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Радіус дії | 11 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |