





20 390 ₴

Характеристики:

Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine SKCF5 — це поєднання потужності, інновацій і німецької якості для вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 890 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Функція плавного старту, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Радіус дії | 11 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |