






12 350 ₴
Потужний безмішковий пилосос із просунутою системою фільтрації та високою ефективністю прибирання для ідеальної чистоти в домі.
Пилосос Bosch BGS41POW2 — це сучасне рішення для якісного сухого прибирання без використання мішків. Завдяки технології SensorBagless і потужній циклонній системі пристрій забезпечує стабільну силу всмоктування навіть у разі заповнення контейнера.

Характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.4 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Фільтр для захисту мотора, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Радіус дії | 10 м |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |