







5 740 ₴
Компактний і потужний безмішковий пилосос із циклонною системою фільтрації для ефективного сухого прибирання та чистого повітря в домі.

Характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |