






Відправка з 17 травня 20264 575 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Можливість збору рідини |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |