






Відправка з 18 травня 20266 199 ₴
Акумуляторний пилосос Karcher WD 3 Battery Premium (1.629‑950.0) — це універсальне та мобільне рішення для якісного прибирання в будинку, гаражі, майстерні або на дачі. Модель працює від літій-іонної батареї 36 В (батарея та зарядний пристрій не входять до комплекту), що забезпечує свободу руху без дротів і подовжувачів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Потужність всмоктування | 80 Вт |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Можливість збору рідини, Функція видування |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |