







5 580 ₴

Характеристики:
Тип пристрою: професійний пилосос
Тип прибирання: суха
Потужність: 850 Вт
Тип мішка: мішок
Об'єм пилозбірника: 7.5 л
Рівень шуму: приблизно 63 дБ
Розрішення: до 230 мбарів
Живлення: от сети
Вага: приблизно 3.5 кг
Призначення: офіси, готелі, магазини, клінінг
Конструкція: підлоговий, зі шлангом
Фільтрування: мішкова система + основний фільтр
Цвет: сірий

Karcher T 7/1 Classic — це практичне й економне рішення для професійного прибирання, що поєднує надійність, ефективність і зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Об'єм пилозбірника | 7.5 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |