






6 990 ₴

Характеристики:
Тип пристрою: пилосос для золи та сухого сміття
Тип прибирання: суха
Потужність: 600 Вт
Потужність всмоктування: до 150 Вт
Об'єм контейнера: 17 л (металічний)
Матеріал корпусу: жаростійкий метал
Фільтрування: плоский складчастий фільтр + металевий фільтр грубого очищення
Система очищення фільтра: автоматична (кнопка очищення)
Рівень шуму: приблизно 80 дБ
Довжина шланга: приблизно 1.7 м
Вага: приблизно 5.3 кг
Призначення: каміни, печі, грилі, сухе сміття
Цвет: чорний / жовтий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |