






8 220 ₴

Характеристики:
Тип пристрою: мийний пилосос (екстрактор)
Тип прибирання: волога, збір рідини
Живлення: акумулятор 18 В (не входить до комплекту)
Потужність: до 185 Вт
Тип мішка: контейнерний без мішка)
Об'єм бака для брудної води: приблизно 2.9 л
Рівень шуму: приблизно 70 дБ
Регулювання потужності: на корпусе
Вага: приблизно 3.6 кг
Функції розпорошення мийного розчину, всмоктування рідини, очищення текстилю
Насадки: насадка для килимів і м'яких меблів
Цвет: біло-чорний

Karcher SE 3-18 Compact чудово підходить як для дому, так і для автомобіля, забезпечуючи професійний рівень чищення в компактному форматі. Це практичне рішення для тих, хто хоче підтримувати ідеальну чистоту текстилю без зайвих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип прибирання | Волога |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Можливість доливання води, Резервуар для миючих засобів, Фільтр для захисту мотора, Можливість збору рідини, Знімний бак для води |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Об'єм котла (бака для води) | 2.9 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |